Afișez toate cele 2 rezultate

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M

207,99 lei
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m,

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1×10/100/1000 Mbps

167,99 lei
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1×10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu