Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm,

Availability:

În stoc


78,99 lei

În stoc

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B

SKU: TL-SM321A Categorie:
Switch-CM-Type

SFP

Producator

TP-LINK

Garantie

24

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm,”

There are no reviews yet.