Toner Lexmark 62D2X00, black, 45 k, MX711de , MX711dhe ,

Availability:

Stoc epuizat


3 657,99 lei

Stoc epuizat

Toner Lexmark 62D2X00, black, 45 k, MX711de , MX711dhe , MX810dfe, MX810dme , MX810dpe , MX810dxfe , MX810dxme , MX810dxpe , MX811dfe ,MX811dme , MX811dpe , MX811dxfe , MX811dxme , MX811dxpe , MX812dfe ,MX812dme , MX812dpe , MX812dxfe , MX812dxme , MX812dxpe

SKU: 62D2X00 Categorie: Etichete: , ,
Capacitate toner

≥10.001pgs

Culoare toner

Black

Producator

LEXMARK

Garantie

0

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Toner Lexmark 62D2X00, black, 45 k, MX711de , MX711dhe ,”

There are no reviews yet.