Vrei Accesorii switch-uri ieftine? ✅ La RealShopIT.Ro ai livrare rapida in toata tara, plata in rate fara dobanda sau cu credit online.

Afișez 1–12 din 16 rezultate

Show sidebar

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

539,99 lei
Lifecycle Obsolete Date 31-12-2099 End of support date 31-12-2104 Specifications Minimum dimensions ( H x W x D) 1.5 x

HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module

97,98 lei
HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF

HP COMPATIBLE DOUBLE FIBER 10G FIBER CHANNEL SFP+ MODULE(TX/RX850/850NM, 1.0625-10.52

113,99 lei
HP COMPATIBLE DOUBLE FIBER 10G FIBER CHANNEL SFP+ MODULE(TX/RX850/850NM, 1.0625-10.52 GBPS, MAX. 300M OVER MMF, 4.6 DB, TEMP.0-70C)

HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR (JD092B)

4 525,99 lei
HPE Transceiver X130 10G SFP+ LC SR (JD092B)

TP-Link, PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case, pocket size, plug

85,99 lei
TP-Link, PoE Injector, IEEE 802.3af, plastic case, pocket size, plug and play

TP-Link, PoE Splitter, TL-POE10R, IEEE 802.3, 2*10/100/1000Mbps RJ45, Amperaj 2A,

56,99 lei
TP-Link, PoE Splitter, TL-POE10R, IEEE 802.3, 2*10/100/1000Mbps RJ45, Amperaj 2A, negru